Juan Soler (geb.1951) Spanje
Afmetingen 32 x 40 cm zonder lijst
54 x 46 cm met lijst
Prachtige olieverf op doek voorstellende “Dammes sur La Plage de Cannes”
Het schilderij is gerealiseerd in canvas
Wij verkopen met het frame dat op de afbeeldingen verschijnt
We hebben enkele afbeeldingen van de resultaten van deze kunstenaar opgenomen in een belangrijk veilinghuis
Het schilderij verkeert in zeer goede staat
Juan Soler (1951)
TITEL VAN KUNSTWERK
Dammes sur la plage de Cannes
Olieverf op doek
Handgesigneerd
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoogeveen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80
Extra