Jules De Bruycker - Sint Niklaas kerk (r3)

Jules De Bruycker - Sint Niklaas kerk (r3) kopen? Bied vanaf 495!
  • Jules De Bruycker (1870-1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ets niet genummerd

Jules De Bruycker (1870-1945)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
121 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
31 cm
46 cm
Starttijd:10-11-2022 om 17:28
Eindtijd:24-11-2022 om 19:18
Openingsbod € 495
ObjectlocatieKampenhout,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland