Julio Moreno Robles - Overwinning

Julio Moreno Robles - Overwinning kopen? Bied vanaf 75!
  • Julio Moreno Robles (1939)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Maten zijn niet exact
Vroeg werk Robles
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amersfoort, Nederland

Julio Moreno Robles (1939)

70 cm
100 cm
55 cm
80 cm
Starttijd20-2-2021 om 15:45
Eindtijd28-2-2021 om 19:10
Openingsbod € 75
ObjectlocatieAmersfoort,  Nederland