Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1991 |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 45.6 cm (h x b) |
Incl. lijst | 62 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Netjes ingelijst. Prints zijn in perfecte staat. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoofddorp, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Hoofddorp, Nederland |
Starttijd | 11-3-2023 om 15:21 |
Eindtijd | 23-3-2023 om 21:20 |