Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Softcover |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 28 x 22.5 cm (h x b) |
Pagina's | 172 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Harlingen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Harlingen, Nederland |
Starttijd | 7-10-2023 om 15:23 |
Eindtijd | 15-10-2023 om 20:21 |