Graciela Rodo Boulanger (1935) Litho, Zonder titel - Ingelijst
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 85.5 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50