3. items
  5. Land

China China

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Chinees.

Lee Cole - LC 03 kopen? Bied vanaf 40!
Lee Cole (1954) Nederlands Chinees LC 03
Afmetingen60 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 40
Lee Cole - LC_01 kopen? Bied vanaf 40!
Lee Cole (1954) Nederlands Chinees LC_01
Afmetingen55 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 40
Lee Cole - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Lee Cole (1954) Nederlands Chinees zonder titel
Afmetingen72 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Afmetingen57 x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Lee Cole - zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Afmetingen50 x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Akira Tokuda - View 89 kopen? Bied vanaf 850!
Akira Tokuda (1946) Chinees Japans View 89
TechniekMonotype
Afmetingen93 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 850
Jiang Miao - Unknow kopen? Bied vanaf 1500!
Jiang Miao (1981) Chinees Unknow
Afmetingen101 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Qi Baishi - Spelende Kinderen kopen? Bied vanaf 50!
Qi Baishi (1864-1957) Chinees Spelende Kinderen
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Zaidong Zheng - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Moeder met kind, Circus I, II kopen? Bied vanaf 24!
Zaidong Zheng (1953) Chinees Drie handgesigneerde zeefdrukken: Moeder met kind, Circus I, II
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 24
Oude China - Alte Seidenstickerei mit Pferden kopen? Bied vanaf 500!
Oude China Chinees Oud zijden borduurwerk met paarden
TechniekOverig
Afmetingen55 x 100 x 1 cm (h x b x d)
€ 500
Liu Ye - Crying Girl - hand signed lithograph - edition of 50 kopen? Bied vanaf 9500!
Liu Ye (1964) Chinees Crying Girl - hand signed lithograph - edition of 50
TechniekLitho
Afmetingen109 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 9.500
Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!
Oude China Chinees Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte
TechniekHout
Afmetingen210 x 215 x 210 cm (h x b x d)
€ 1.300
Kang Yu - Snake Head Woman - schilderij in acryl kopen? Bied vanaf 390!
Kang Yu (1963) Chinees Snake Head Woman - schilderij in acryl
Afmetingen60.5 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 390
Zhuang Hong Yi - Tweeluik/Diptych FACE - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 2850!
Zhuang Hong Yi (1962) Chinees Nederlands Tweeluik/Diptych FACE - Gemengde techniek
Afmetingen69 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.850
Han Teng - Abstract. kopen? Bied vanaf 125!
Han Teng (1978) Chinees Abstract.
Afmetingen97 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Qi Baishi - Speelse Kinderen kopen? Bied vanaf 50!
Qi Baishi (1864-1957) Chinees Speelse Kinderen
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Zhou Brothers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 259!
Zhou Brothers (1973) Chinees Zonder titel
TechniekTerragravure
Afmetingen95.5 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 259
Zhou Brothers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
TechniekTerragravure
Afmetingen77.5 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Ai Weiwei - Mask with Middle Finger kopen? Bied vanaf 200!
Ai Weiwei (1957) Chinees Mask with Middle Finger
TechniekOffset
Afmetingen8 x 15 cm (h x b)
€ 200
Lee Cole - 08-02-C kopen? Bied vanaf 50!
Lee Cole (1954) Nederlands Chinees 08-02-C
Afmetingen55 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50