Lee Cole (1954) LC 03
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 60 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
€ 40