Zhuang Hong Yi - Tweeluik/Diptych FACE - Gemengde techniek

Zhuang Hong Yi - Tweeluik/Diptych FACE - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 2850!
Zhuang Hong Yi - Tweeluik/Diptych FACE - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 2850!Zhuang Hong Yi - Tweeluik/Diptych FACE - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 2850!Zhuang Hong Yi - Tweeluik/Diptych FACE - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 2850!
  • Zhuang Hong Yi (1962)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2004
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ZHUANG HONG YI (1962) - Tweeluik/Diptych FACE/FLOWERS - Gemengde techniek

verso gesigneerd en gedateerd ’04

Uniek werk !

Tweeluik (diptych) in gemengde techniek
(verf, rijstpapier en houtafdrukken)
met op één werk voorstelling van een gezicht in grijs/zwarte tinten met oranje accent,
en op het andere werk een bloemenpatroon in oranje tinten met grijs accent.
Beiden verbonden met een horizontale lijn in zwart

Elk werk ca. 69 x 44.5 cm

Werk in zeer goede conditie
zie svp foto`s

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken
Binnen Nederland € 5,00
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Starttijd6-2-2024 om 10:04
Eindtijd19-2-2024 om 22:26
Openingsbod € 2.850
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland