Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Servisch.
Techniek | Litho |
Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 55.88 x 55.88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 70 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Afmetingen | 45 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |