3. items
  5. Land

Suriname Suriname

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Surinaams.

Stanley Brouwn - One meter One step kopen? Bied vanaf 400!
Stanley Brouwn (1935-2017) Nederlands Surinaams One meter One step
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 100 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 400
Erwin de Vries - Originele gouache abstractie, 1972 kopen? Bied vanaf 500!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Originele gouache abstractie, 1972
Techniek Gouache
Afmetingen 15 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 500
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 76 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
John Lie a Fo - Bouteille Rouge kopen? Bied vanaf 100!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Bouteille Rouge
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 85 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
John Lie a Fo - - Obia - kopen? Bied vanaf 55!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams - Obia -
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Ilene Themen - handgesigneerde litho | 'Figure Scape II' | 2002 kopen? Bied vanaf 50!
Ilene Themen (1957) Nederlands Surinaams handgesigneerde litho | 'Figure Scape II' | 2002
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 50
Erwin de Vries - Liefdeskoppel II kopen? Bied vanaf 75!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Liefdeskoppel II
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 32.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60