Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Surinaams.
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 62 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 65 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 63 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 10 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 15 x 16.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Afmetingen | 76 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 85 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 72 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 32.5 x 42.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 70 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |