3. items
  5. Land

Suriname Suriname

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Surinaams.

Jacques Philipszoon - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 35!
Jacques Philipszoon (1905-1983) Nederlands Surinaams Moeder en kind
TechniekHoutskool
Afmetingen57.5 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 35
1 bieding
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams zonder titel
Afmetingen70 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Erwin de Vries - Liefdeskoppel II kopen? Bied vanaf 75!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Liefdeskoppel II
Afmetingen32.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
John Lie a Fo - onbekend kopen? Bied vanaf 250!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams onbekend
TechniekGouache
Afmetingen86 x 116 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
John Lie a Fo - - Obia - kopen? Bied vanaf 55!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams - Obia -
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Afmetingen76 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 78!
Afmetingen56 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 78
John Lie a Fo - geen titel kopen? Bied vanaf 208!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams geen titel
Afmetingen26 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 208
Erwin de Vries - Originele gouache abstractie, 1972 kopen? Bied vanaf 800!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Originele gouache abstractie, 1972
TechniekGouache
Afmetingen15 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 800
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Afmetingen49 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
John Lie a Fo - onbekend kopen? Bied vanaf 100!
TechniekGouache
Afmetingen86 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Erwin de Vries - Liggend naakt II kopen? Bied vanaf 75!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Liggend naakt II
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Erwin de Vries - Liggend naakt I kopen? Bied vanaf 75!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Liggend naakt I
Afmetingen42 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
John Lie a Fo - kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350 kopen? Bied vanaf 125!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350
TechniekEts
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125