Erwin de Vries - Originele gouache abstractie, 1972

Erwin de Vries - Originele gouache abstractie, 1972 kopen? Bied vanaf 650!
Erwin de Vries - Originele gouache abstractie, 1972 kopen? Bied vanaf 650!Erwin de Vries - Originele gouache abstractie, 1972 kopen? Bied vanaf 650!Erwin de Vries - Originele gouache abstractie, 1972 kopen? Bied vanaf 650!Erwin de Vries - Originele gouache abstractie, 1972 kopen? Bied vanaf 650!Erwin de Vries - Originele gouache abstractie, 1972 kopen? Bied vanaf 650!
  • Erwin de Vries (1929-2018)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1972
TechniekGouache
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele gouache abstractie, 1972

Origineel werk uit 1972, voorzien van een herkomstcertificaat: Collectie van de Cobra-schilder Guillaume Corneille (1922-2010).

Afmetingen: 15 cm (hoogte) x 16,5 cm (breedte) x 2 cm (dikte)

Guillaume Corneille begon al snel te exposeren in Suriname in de jaren 1950 en onderhield een lange vriendschap met Erwin de Vries tot aan zijn dood.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,00

Erwin de Vries (1929-2018)

Surinaams SurinaamsNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  SBGallery
Lid sinds 2021
98 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
16.5 cm
15 cm
Starttijd20-3-2024 om 21:01
Eindtijd29-3-2024 om 21:15
Openingsbod € 650
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieBruxelles,  België