3. items
  5. Land

VenezuelaVenezuela

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Venezolaans.

Er worden 3 kunstwerken aangeboden
Rafael Bogarin - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Rafael Bogarin - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen72 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jesus Rafael Soto - 3x Carré virtuel rouge, blue en grisse. kopen? Bied vanaf 1450!
Jesus Rafael Soto - 3x Carré virtuel rouge, blue en grisse.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbrugtever

Afmetingen62 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rafael Perez - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Rafael Perez - zonder titelBeeld / Object

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1970
Afmetingen15 cm x 15 cm x 0.3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd