Lee Reynolds Burr - Unknown

Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!
Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!Lee Reynolds Burr - Unknown kopen? Bied vanaf 499!
  • Lee Reynolds Burr (1936)
IngelijstIngelijst
Afmetingen85 x 116 cm (h x b)
Incl. lijst87 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uniek groot schilderij van de Amerikaanse schilder Lee Reynolds.

De mooie gouden lijst is van Vanguard Studios. Het is een modern schilderij in de hippe pastelkleuren paars, blauw en goud. Wij denken dat het het Sydney Opera House in Australië moet voorstellen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hendrik-ido-ambacht, Nederland

Lee Reynolds Burr (1936)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Lievejessica
Lid sinds 2020
1 verkochte items
118 cm
87 cm
116 cm
85 cm
Starttijd2-9-2021 om 21:11
Eindtijd7-9-2021 om 21:44
Openingsbod € 499
ObjectlocatieHendrik-Ido-Ambacht,  Nederland