Peter Klashorst - Acrylverf op doek , MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie
Jaartal | 1966 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 120 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Raamwerk achterzijde is hier en daar te zien aan de voorzijde
maar valt weg achter een schilderijlijst (bijvoorbeeld een baklijst - die u zelf dient aan te schaffen). | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velserbroek, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Velserbroek, Nederland |
Starttijd | 14-3-2023 om 19:07 |
Eindtijd | 24-3-2023 om 12:02 |