Lex de Bruijn - olieverf op doek - Sky Taste - gesigneerd - 1966 - Verkocht

Lex de Bruijn - olieverf op doek - Sky Taste - gesigneerd - 1966 kopen? Bied vanaf 95!

Lex de Bruijn - olieverf op doek - Sky Taste - gesigneerd - 1966 kopen? Bied vanaf 95!Lex de Bruijn - olieverf op doek - Sky Taste - gesigneerd - 1966 kopen? Bied vanaf 95!Lex de Bruijn - olieverf op doek - Sky Taste - gesigneerd - 1966 kopen? Bied vanaf 95!Lex de Bruijn - olieverf op doek - Sky Taste - gesigneerd - 1966 kopen? Bied vanaf 95!Lex de Bruijn - olieverf op doek - Sky Taste - gesigneerd - 1966 kopen? Bied vanaf 95!Lex de Bruijn - olieverf op doek - Sky Taste - gesigneerd - 1966 kopen? Bied vanaf 95!Lex de Bruijn - olieverf op doek - Sky Taste - gesigneerd - 1966 kopen? Bied vanaf 95!Lex de Bruijn - olieverf op doek - Sky Taste - gesigneerd - 1966 kopen? Bied vanaf 95!
  • Lex de Bruijn (1939)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1966
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen120 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverfschilderij op doek van Lex de Bruijn (1939 - ).
Gesigneerd en (het jaar 19) 66 is bijgeschreven. Aan de achterzijde staat de titel Sky Taste.
Afmeting is 120 x 60 cm.
Raamwerk achterzijde is hier en daar te zien aan de voorzijde
maar valt weg achter een schilderijlijst.
Wordt verzonden tussen noppenfolie en platen.

Lex (Alexander Gustaaf Johannes) de Bruijn van 28-12-3939 was kunstenaar, theatervormgever en art director. Hij woonde en werkte in Geleen, Amsterdam, Londen, New York, Los Angeles, Mexico, Formentera en tenslotte weer in Amsterdam. Hij maakte vooral abstracte en psychedelische kunst.

maar valt weg achter een schilderijlijst (bijvoorbeeld een baklijst - die u zelf dient aan te schaffen).
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velserbroek, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 14,00
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 24,00
Europese Unie € 34,00

Lex de Bruijn (1939)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  loft
79 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
60 cm
120 cm

ObjectlocatieVelserbroek,  Nederland
Starttijd14-3-2023 om 19:07
Eindtijd24-3-2023 om 12:02