Louis Charles Basset - Soirée d'automne - Verkocht

Louis Charles Basset - Soirée d'automne kopen? Bied vanaf 290!
Louis Charles Basset - Soirée d'automne kopen? Bied vanaf 290!Louis Charles Basset - Soirée d'automne kopen? Bied vanaf 290!Louis Charles Basset - Soirée d'automne kopen? Bied vanaf 290!Louis Charles Basset - Soirée d'automne kopen? Bied vanaf 290!Louis Charles Basset - Soirée d'automne kopen? Bied vanaf 290!
  • Louis Charles Basset
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst68 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Topwerk van Louis Basset. Zeer sfeervol en kleurrijk.
Goed geschilderd en in geweldige staat. Rechts gesigneerd en mooi ingelijst.

Mooi stadszicht van Parijs in zachte 'vage' tinten. Louis Basset is een Franse kunstenaar die graag stadsgezichten maakte, meestal Parijs met paraderende dames met mooie jurken en parasols met leuke winkels met hun luifels met reclame en / of naam van de winkel.

Louis Charles Basset

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27 )

Lid sinds 2019
702 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
68 cm
68 cm
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 333,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-02-2020 om 16:22
Eindtijd:16-02-2020 om 20:14
JoKunst58
16 feb. / 19:26
€ 290