Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | < 1800 |
Techniek | Gravure |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 4-3-2024 om 23:23 |
Eindtijd | 16-3-2024 om 19:48 |
Objectlocatie | Breda, Nederland |