Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg

Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!
Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!Marina Nuñez del Prado - Abstract beeld uit albast - prachtige licht doorlating - ruim 11 kg kopen? Bied vanaf 895!
  • Marina Nuñez del Prado (1938)
Type kunstwerkBeeld / Object
TechniekMarmer
Afmetingen50 x 27 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht11700 gram
GesigneerdHandgesigneerd
OplageUnicum
Een zeer fraai sculptuur voorstellende een abstract figuur / compositie.

Het werk is met vakmanschap vervaardigd door de Boliviaanse kunstenares en beeldhouwer Marina Nuñez Del Prado (1910-1995).

Het is gemaakt uit albast en staat op een houten sokkel (met een pin, is los van elkaar te halen indien gewenst). Een dynamisch kunstwerk dat ook erg prachtig licht doorlaat.

Afmetingen: 50 x 13 x 27 cm.
Gewicht: 11.7 kg.

Het dateert uit de 2e helft van de 20e eeuw en is gesigneerd 'M. Nuñez Del Prado'.

Een eye-catching unicum van mooie kwaliteit!

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 120,00

Marina Nuñez del Prado (1938)

Boliviaanse Boliviaanse

Geplaatst door  Bizart
33 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
27
50
13
Starttijd28-2-2023 om 0:36
Eindtijd12-3-2023 om 22:39
Openingsbod € 895
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDoetinchem,  Nederland