FA. (3)

Max Kämpf - Litho

Max Kämpf - Litho kopen? Bied vanaf 25!
Max Kämpf - Litho kopen? Bied vanaf 25!Max Kämpf - Litho kopen? Bied vanaf 25!Max Kämpf - Litho kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Max Kämpf (1912-1982)
Jaartal1965
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van de Zwitserse kunstenaar Max Kämpf. Gesigneerd en gedateerd in potlood.
verzending tussen twee platen, 8,25, aangetekend 10,20

Max Kämpf (1912-1982)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
35 cm
50 cm
Starttijd:18-12-2021 om 10:39
Eindtijd:30-12-2021 om 19:18
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland