Mel Ramos - Toblerone

Mel Ramos - Toblerone kopen? Bied vanaf 3500!
  • Mel Ramos (1935-2018)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen100 x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gekleurde litho getekend door Mel Ramos. Genummerd 19/199
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ieper, België

Mel Ramos (1935-2018)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  Fredkat
Lid sinds 2021
0 verkochte items
130 cm
100 cm