Nicolaes Berchem - Rue Jacques Ataprovidance

Nicolaes Berchem - Rue Jacques Ataprovidance kopen? Bied vanaf 30!
Nicolaes Berchem - Rue Jacques Ataprovidance kopen? Bied vanaf 30!Nicolaes Berchem - Rue Jacques Ataprovidance kopen? Bied vanaf 30!Nicolaes Berchem - Rue Jacques Ataprovidance kopen? Bied vanaf 30!Nicolaes Berchem - Rue Jacques Ataprovidance kopen? Bied vanaf 30!Nicolaes Berchem - Rue Jacques Ataprovidance kopen? Bied vanaf 30!
  • Nicolaes Berchem (1621-1683)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode < 1800
Techniek Ets
Drager Papier
Onderwerp Militair
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 11 x 15.6 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Mooie ets van Nicolaa Berghem
Tekst op  ets  Rue Jacques Ataprovidance
Ets is kort afgesneden en klein beetje beschadigd
Op de achterkant staat met potlood Berghem
ConditieRedelijk
achterzijde plakbandjes ivm beschadiging
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00