Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract schilderij | Groot formaat! - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract schilderij | Groot formaat! kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract schilderij | Groot formaat! kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract schilderij | Groot formaat! kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract schilderij | Groot formaat! kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract schilderij | Groot formaat! kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract schilderij | Groot formaat! kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract schilderij | Groot formaat! kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen60 x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Abstract groot schilderij van voor mij onbekende kunstenaar. Warme tinten.
Achterop het doek gesigneerd met "Will ZT" o.i.d.
Het werk bestaat uit één geheel op 4 cm dik spieraam; de randen zijn mee geschilderd zodat het in deze staat kan worden opgehangen. Voorzien van ophang mogelijkheid.
Ouderdom: onbekend, kan ook in huidige 21e eeuw zijn gemaakt.
De foto's maken deel uit van de beschrijving.

Verzending: Bij voorkeur ophalen. Pakketpost tegen hoog tarief i.v.m. afmetingen van het werk.
Het werk kan op afspraak voor € 10,00  worden bezorgd of afgeleverd in de regio Alkmaar-Haarlem-Amstelveen-Amsterdam.
In prima staat. Zie foto's voor details
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,50
Naar België € 28,50
Naar Duitsland € 28,50
Europese Unie € 39,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (59)

Geplaatst door  takamine
Lid sinds 2020
318 verkochte items
160 cm
60 cm

ObjectlocatieHoorn,  Nederland
Starttijd28-3-2021 om 17:44
Eindtijd10-4-2021 om 19:58
Biedingen (30)