Groot (120x120cm) en fraai ingelijst, acrylverf op doek schilderij met voorstelling van een kleurige vogel. Linksonder gesigneerd en gedateerd "Liliane 10". Het doek en de lijst verkeren in zeer goede conditie.
LET OP!! IVM HET GROTE FORMAAT VAN DIT SCHILDERIJ IS OPHALEN IN PURMEREND OF BEZORGING PER KOERIER (0.30CT PER GEREDEN KM) BIJ U AAN HUIS DE ENIGE OPTIE!!
Zeer Goed
koeriersdienst