Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlMinimalistisch
Afmetingen13 x 13 x 0.5 cm (h x b x d)
Gewicht250 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
In nieuwstaat verkerende tegel met  een kubistische afbeelding van gebouwen.
Verzending aangetekend.
Zie foto's aub.
Nooit uitgebracht!
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (43)

Geplaatst door  Centerfo
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
13
13
0.5

ObjectlocatieWaalwijk,  Nederland
Starttijd28-12-2021 om 17:19
Eindtijd3-1-2022 om 20:09
Biedingen (3)