Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Design |
Periode | 1980 t/m 2000 |
Afmetingen | 63 x 26 x 26 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3200 gram |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
De lamp is heel (geen barsten en butsen) Getest, geheel werkend, en verder in zeer goede staat. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woerden, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
| ||||||||
Garantie | |||||||||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Woerden, Nederland |
Starttijd | 25-5-2022 om 8:21 |
Eindtijd | 5-6-2022 om 22:32 |