FA. (4)

Olga Gasparian - Zicht op Domburg

Olga Gasparian - Zicht op Domburg kopen? Bied vanaf 350!
Olga Gasparian - Zicht op Domburg kopen? Bied vanaf 350!Olga Gasparian - Zicht op Domburg kopen? Bied vanaf 350!Olga Gasparian - Zicht op Domburg kopen? Bied vanaf 350!Olga Gasparian - Zicht op Domburg kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  MRietveld

Lid sinds 2021
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Olga Gasparian (1970)
Jaartal2009
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het schilderij is een fraaie compilatie van het kustdorpje Domburg, gelegen op Walcheren in Zeeland. De zee, de vissen, de molen Weltevreden, de hervormde kerk en de ietwat dreigende lucht. Door het gebruik van de kleur goud schittert het doek prachtig in het licht.
Het schilderij is speciaal gemaakt voor de Internationale Schildersweek in Domburg 2009.

Olga Gasparian (1970)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  MRietveld

Lid sinds 2021
1 verkochte items
70 cm
70 cm
Starttijd:25-03-2022 om 12:54
Eindtijd:08-04-2022 om 21:30
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieAlmere, Nederland
VerzendingAlleen per koerier