onduidelijk gesigneerd BOTEN in HAVEN

onduidelijk gesigneerd BOTEN in HAVEN kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 55,00

onduidelijk gesigneerd BOTEN in HAVEN kopen? Bied vanaf 50!onduidelijk gesigneerd BOTEN in HAVEN kopen? Bied vanaf 50!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Ongespecificeerd

onduidelijk gesigneerd

BOTEN in HAVEN

Aquarel op papier

In fraaie lijstje met glas

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:18-03-2014 om 15:04
Eindtijd:25-03-2014 om 15:04

Biedingen (2):

d0minique
19 mrt. / 16:21
€ 55
9798
18 mrt. / 15:28
€ 50