Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken - Verkocht

Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!
  • Paul van der Eerden (1954)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen63 x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Paul van der Eerden
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Paul van der Eerden bij xx multiple galerie.
63 x 42 cm
Oplage; 300 ex,
62 x 43 cm
in perfecte staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Paul van der Eerden (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Renee
944 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
42 cm
63 cm