Hallo, Een prachtig schilderij van dik opgebrachtte olieverf. Een sfeervol beeld van oud-nederlandse zeilboten bij zonsondergang. Afmetingen schilderij 80 x 60 cm. Afmeting met lijst 89,5 x 69,5 cm. = De gevraagde prijs is zonder lijst en zonder kist.
In de vorige eeuw dit schilderij gekregen als huwelijkskado en er toen een passende lijst bij laten maken. Na een paar jaar de kist op maat gemaakt en opgeborgen. Nu is het tijd er afscheid van te nemen. Lijst en kist samen kosten € 50 extra.
Inclusief kist met buitenmaten 72 x 91,7 x 6,7 cm.