FA. (3)

Peter Foeller - Pool - Surrealistische Tekening, Ingelijst

Peter Foeller - Pool - Surrealistische Tekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Peter Foeller - Pool - Surrealistische Tekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Peter Foeller - Pool - Surrealistische Tekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Peter Foeller - Pool - Surrealistische Tekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Peter Foeller (1945)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 053
Peter Foeller
"Pool"
Tekening
Ingelijst: 70 x 50 cm

Peter Foeller (1945)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
70 cm
50 cm
70 cm
50 cm
Starttijd:20-03-2022 om 19:09
Eindtijd:27-03-2022 om 20:56
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieAmsterdam of Breda, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa