Pierre Jacobs - Boslandschap olieverf

Pierre Jacobs - Boslandschap olieverf kopen? Bied vanaf 200!
  • Pierre Jacobs (1916-1963)
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 x 58 cm (h x b)
Incl. lijst57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Boslandschap van de Eindhovense schilder Pierre Jacobs.

Pierre Jacobs (1916-1963)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Jackie48
0 verkochte items
77 cm
57 cm
58 cm
38 cm
Starttijd26-4-2021 om 11:12
Eindtijd2-5-2021 om 19:07
Openingsbod € 200
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland