Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 - Verkocht

Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Piet Klaasse - Ingelijste litho (of tekening?) , Mea Sjearim Jerusalem - 1966 kopen? Bied vanaf 50!
  • Piet Klaasse (1918-2001)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1966
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen25.5 x 33.5 cm (h x b)
Incl. lijst39 x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
  • Een ingelijste litho (of toch een tekening?) uit 1966 van de Nederlandse kunstenaar Piet Klaase (1918-2001), getiteld: “Mea Sjearim Jerusalem”. Mea Sjearim (Hebreeuws: ‘honderd poorten’) is één van de oudste wijken van Jeruzalem.
    -Gesigneerd rechtsonder. Getiteld en gedateerd linksonder.
    -Afmetingen: Lijst, 39 x 42 x 1½ cm. Beeld, 25½ x 33½ cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: De litho is in goede staat. Het papier van de litho is licht ‘vergeeld’. De kartonnen achterplaat is rechtsonder gedeeltelijk afgescheurd….
    Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Piet Klaasse (Sloten, 6 september 1918 - Eemnes, 25 november 2001) was een Nederlandse aquarellist, graficus, grafisch ontwerper, illustrator, lithograaf, schilder, tekenaar en tekenleraar.
    -Opleiding: Akademie van beeldende kunsten (Den Haag) 1937-1940 op advies van Paul Citroen.
    Piet Klaasse werkte in Amsterdam en woonde sinds 1964 te Eemnes. Na als tekenleraar gewerkt te hebben aan het Montessori Lyceum in Amsterdam gaf Piet Klaasse 34 jaar les aan de Gerrit Rietveld Academie (en haar voorloper) in Amsterdam (van 1947 tot 1981).
    Voor de illustraties van Sagen en Legenden van de Lage Landen door Eelke de Jong kreeg hij in 1980 een Gouden Penseel.
    Onderwerpen van zijn kunst: figuurvoorstelling, Joods genre, landschap (als genre), oorlog, paardenvoorstelling, portret, musicerende figuren, met name Jazzmusici.

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • De litho is in goede staat. Het papier van de litho is licht ‘vergeeld’. De kartonnen achterplaat is rechtsonder gedeeltelijk afgescheurd….
    Kan zo aan de muur

Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 30,00

Piet Klaasse (1918-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
592 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
42 cm
39 cm
33.5 cm
25.5 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd6-5-2023 om 14:47
Eindtijd18-5-2023 om 11:01