Pieter Dupont - Handgesigneerd - Boom in landschap met dorp- 1895 - Verkocht

Pieter Dupont - Handgesigneerd - Boom in landschap met dorp- 1895 kopen? Bied vanaf 110!
Prenten voor 1900

Pieter Dupont - Handgesigneerd - Boom in landschap met dorp- 1895 kopen? Bied vanaf 110!Pieter Dupont - Handgesigneerd - Boom in landschap met dorp- 1895 kopen? Bied vanaf 110!Pieter Dupont - Handgesigneerd - Boom in landschap met dorp- 1895 kopen? Bied vanaf 110!Pieter Dupont - Handgesigneerd - Boom in landschap met dorp- 1895 kopen? Bied vanaf 110!Pieter Dupont - Handgesigneerd - Boom in landschap met dorp- 1895 kopen? Bied vanaf 110!Pieter Dupont - Handgesigneerd - Boom in landschap met dorp- 1895 kopen? Bied vanaf 110!Pieter Dupont - Handgesigneerd - Boom in landschap met dorp- 1895 kopen? Bied vanaf 110!Pieter Dupont - Handgesigneerd - Boom in landschap met dorp- 1895 kopen? Bied vanaf 110!
  • Pieter Dupont (1870-1911)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1895
Techniek Ets/Aquatint
Drager Japans Papier
Onderwerp Landschap
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 19 x 9.8 cm (h x b)
Passe-partout 47 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Handgesigneerde en gedateerde ets van Pieter Dupont, gedrukt op Japans papier.

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd
Iets vergeeld en wat kleine vlekjes in de witte marges
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Pieter Dupont (1870-1911)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Harlem2013
70 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
34.5 cm
47 cm
9.8 cm
19 cm