Portret 19de Eeuw - Olieverf op doek - Verkocht

Portret 19de Eeuw - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 50!
Portret 19de Eeuw - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 50!Portret 19de Eeuw - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 50!
  • Ongespecificeerd

Portret van vrouw uit de 19de eeuw

Olieverf op doek

Gesigneerd (weet niet welke schilder het is, zie foto)

26 x 20 cm

Niet ingelijst

Ongespecificeerd

Geplaatst door  stad010

20 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:03-03-2015 om 22:01
Eindtijd:10-03-2015 om 22:01
oestertje
10 mrt. / 21:56
€ 50