Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Portret van vrouw uit de 19de eeuw
Olieverf op doek
Gesigneerd (weet niet welke schilder het is, zie foto)
26 x 20 cm
Niet ingelijst