Ottomaanse Rijk - Unieke Turkse handgemaakte grote waterkan 18 eeuw
Tjeerd Bottema - Ets, Molentje bij Leiden
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 16 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
Gewicht | 518 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Beschadigd | ||||||||||
Matige staat, haarlijn barstjes aan de binnenkant. Decoratie hier en daar geschaafd. Alles te zien op de foto's. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ekeren, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||