FA. (2)

Prachtig Zilveren (925) glasparel Collier 48 cm lang

Prachtig Zilveren (925) glasparel Collier 48 cm lang kopen? Bied vanaf 35!
Prachtig Zilveren (925) glasparel Collier 48 cm lang kopen? Bied vanaf 35!Prachtig Zilveren (925) glasparel Collier 48 cm lang kopen? Bied vanaf 35!Prachtig Zilveren (925) glasparel Collier 48 cm lang kopen? Bied vanaf 35!Prachtig Zilveren (925) glasparel Collier 48 cm lang kopen? Bied vanaf 35!Prachtig Zilveren (925) glasparel Collier 48 cm lang kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  IGS_Art
FA. (1)

Lid sinds 2021
69 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
OnderwerpKetting
Afmetingen48 cm x 7 cm (h x b)
Gewicht25.32 gram
GemerktNederlands keur
Prachtig zilveren glasparel en kralen collier.

Het collier is 48 cm lang en weegt 25,32 gram.

Het collier is gemerkt met 925.

De conditie is zeer goed.

Sieraden

Alle sieraden(272)
Geplaatst door  IGS_Art
FA. (1)

Lid sinds 2021
69 verkochte items
7 cm
48 cm
Sluit over 3d 3u 40m 37s
Openingsbod€ 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGendringen , Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:30-06-2022 om 07:51
Eindtijd:05-07-2022 om 22:54