Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets

Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets kopen? Bied vanaf 90!
Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets kopen? Bied vanaf 90!Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets kopen? Bied vanaf 90!Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets kopen? Bied vanaf 90!Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets kopen? Bied vanaf 90!Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets kopen? Bied vanaf 90!Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets kopen? Bied vanaf 90!Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets kopen? Bied vanaf 90!Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets kopen? Bied vanaf 90!Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets kopen? Bied vanaf 90!Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets kopen? Bied vanaf 90!Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets kopen? Bied vanaf 90!Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets kopen? Bied vanaf 90!Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets kopen? Bied vanaf 90!Rembrandt van Rijn - naar , "view of Amsterdam from the north-west(Kadijk)" , ets kopen? Bied vanaf 90!
  • Rembrandt van Rijn (1606-1669)
Type kunstwerkPrenten voor 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12.2 x 16 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Ets van een onbekende kunstenaar naar het origineel van Rembrandt (Bartsch 210)
Gedrukt op japans papier in dezelfde richting als het origineel.Waarschijnlijk laat 19e of eerste helft 20e eeuw

160 - 122 mm blad , 152 - 112 mm afbeelding

Een goede druk.Het papier heeft aan de bovenzijde een klein ( 4 mm) scheurtje
niet tot in  de afbeelding. Op achterzijde een stempel

Goede druk.Geen opvallende beschadiging van het papier
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00