Renato Natali - Renato Natali. -Chiosco- Levendige originele Kleurenlitho. Gesigneerd.1975 Groot

Renato Natali - Renato Natali. -Chiosco- Levendige originele Kleurenlitho. Gesigneerd.1975 Groot kopen? Bied vanaf 59!
Renato Natali - Renato Natali. -Chiosco- Levendige originele Kleurenlitho. Gesigneerd.1975 Groot kopen? Bied vanaf 59!Renato Natali - Renato Natali. -Chiosco- Levendige originele Kleurenlitho. Gesigneerd.1975 Groot kopen? Bied vanaf 59!Renato Natali - Renato Natali. -Chiosco- Levendige originele Kleurenlitho. Gesigneerd.1975 Groot kopen? Bied vanaf 59!Renato Natali - Renato Natali. -Chiosco- Levendige originele Kleurenlitho. Gesigneerd.1975 Groot kopen? Bied vanaf 59!Renato Natali - Renato Natali. -Chiosco- Levendige originele Kleurenlitho. Gesigneerd.1975 Groot kopen? Bied vanaf 59!
  • Renato Natali (1883-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig mooie kleurenlitho.. LEES VERDER!

Dit is duidelijk een voorstudie voor een schilderij.

Kunstenaar: Renato Natali. (Livorno 1883-1979)

Titel: Chiosco. - Hier kon men vroeger, staand, nog iets nuttigen voor of na het uitgaan. In de betere buurten waren dit losstaande kiosken met een vaste plaats. Men kon er vaak ook wijn en/of brood etc. kopen om mee naar huis te nemen. (Zie de laatste 2 afbeeldingen van zijn andere schilderijen)
In de mindere buurten werden simpele en verplaatsbare marktkramen gebruikt.

Materiaal: Kleurenlitho op Bútten met blindstempel van Graphis Arte Livorno. (Achterzijde)

Afmetingen blad: 44 x 65 cm. (Groot)

Afmetingen beeld: 34 x 50 cm.

Signatuur: Handgesigneerd met potlood.

Oplage: XII / L.

Jaar: (rond) 1975.

Conditie: in uitstekende staat. Niet eerder ingelijst geweest.

In Italië vraagt men momenteel ongeveer € 140,- voor deze litho uit deze oplage.

Verzending: Door Post.nl met Track en Trace: € 12,50 (NL)  Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.

Renato Natali.
Schilder/tekenaar van de mensen in hun dagelijks leven in dorpen en steden en op het platte land. Ook had hij een voorliefde voor de gebouwen, huizen en kroegen waar, vaak s’avonds, het leven zich afspeelde
In oktober en december 2017 en februari 2018 zijn er door zijn erfgenamen tientallen schilderijen van hem geveild. De opbrengsten waren enorm.

Tevens werden alle nog overgebleven lithografieën verkocht. Deze drukken liet hij, tussen 1975 en 1977, maken van zijn door hemzelf ingekleurde pentekeningen. Hij signeerde en nummerde deze werken met potlood. Sommigen hadden een oplage van 200, maar de meeste hadden een kleinere oplage. De eind 2017 verkochte exemplaren waren slechts een zeer klein gedeelte hiervan omdat de meeste in de jaren ’70 en ‘80 al verkocht werden.
Dus zijn ze nu redelijk zeldzaam.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorschoten, Nederland

Renato Natali (1883-1979)

Geplaatst door  char
0 verkochte items
Starttijd7-6-2018 om 5:48
Eindtijd15-6-2018 om 20:14
Openingsbod € 59
ObjectlocatieVoorschoten,  Nederland