Rene De Lannoy - Bos landschap

Rene De Lannoy - Bos landschap kopen? Bied vanaf 75!
Rene De Lannoy - Bos landschap kopen? Bied vanaf 75!Rene De Lannoy - Bos landschap kopen? Bied vanaf 75!Rene De Lannoy - Bos landschap kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  ElenaC

Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Rene De Lannoy (1907-1985)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
IngelijstIngelijst
Afmetingen23.5 cm x 37.5 cm (h x b)
Lijst40 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtskool tekening met bos landschap,  gesigneerd,  hier en daar een paar verkleuringen maar verder nog in goede staat,  het jaartal is onbekend. Heeft steeds in deze lijst gezeten en verkeerd gezien de leeftijd in goede staat.  Is een familiestuk.

Deze houtskool tekening is gezien de leeftijd nog in redelijk goede staat, hier en daar zoals u kan zien op de foto's een paar verkleuringen. Dit betreft een familiestuk en is steeds met zorg behandeld.  Dit betreft een bos landschap.

Rene De Lannoy (1907-1985)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  ElenaC

Lid sinds 2022
2 verkochte items
54 cm
40 cm
37.5 cm
23.5 cm
Starttijd:25-03-2022 om 14:43
Eindtijd:29-03-2022 om 20:57
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieSint-Niklaas, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie