Richard Weber - aquarel Winter

Richard Weber - aquarel Winter kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Galerie 10
FA. (2)

Lid sinds 2010
109 verkochte items
  • Richard Weber (1958)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1981
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel uit 1981

uniek werk met passe partout

maat 55 x 45 cm

Richard Weber (1958)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Galerie 10
FA. (2)

Lid sinds 2010
109 verkochte items
55 cm
45 cm
Starttijd:11-02-2019 om 13:12
Eindtijd:17-02-2019 om 16:26
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieEnkhuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland