Richard Weber - aquarel Winter

Richard Weber - aquarel Winter kopen? Bied vanaf 35!
  • Richard Weber (1958)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1981
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel uit 1981

uniek werk met passe partout

maat 55 x 45 cm
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enkhuizen, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00

Richard Weber (1958)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Galerie 10
Lid sinds 2010
14 verkochte items
55 cm
45 cm
Starttijd11-2-2019 om 13:12
Eindtijd17-2-2019 om 16:26
Openingsbod € 35
ObjectlocatieEnkhuizen,  Nederland