Rik van Iersel - Kind met wapperend haar

Rik van Iersel - Kind met wapperend haar kopen? Bied vanaf 1000!
  • Rik van Iersel (1961)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen140 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij gekocht in 1991 Bij gerenommeerde gallerie
Schilderij in perfecte conditie

Rik van Iersel (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  altos2411
Lid sinds 2020
0 verkochte items
120 cm
140 cm
Starttijd1-9-2020 om 13:46
Eindtijd8-9-2020 om 22:37
Openingsbod € 1.000
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland