Robert Desmarets - Stilleven (titel onbekend)

Robert Desmarets - Stilleven (titel onbekend) kopen? Bied vanaf 200!
Robert Desmarets - Stilleven (titel onbekend) kopen? Bied vanaf 200!Robert Desmarets - Stilleven (titel onbekend) kopen? Bied vanaf 200!Robert Desmarets - Stilleven (titel onbekend) kopen? Bied vanaf 200!Robert Desmarets - Stilleven (titel onbekend) kopen? Bied vanaf 200!
  • Robert Desmarets (1924-2009)
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen72 cm x 92 cm (h x b)
Lijst95 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
2 x Stilleven maar de titel is onbekend. Gekocht bij de schilder zelf.Beide kunstwerken van de zelfde schilder.

Robert Desmarets (1924-2009)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  AnneVandePut

Lid sinds 2019
0 verkochte items
115 cm
95 cm
92 cm
72 cm
Starttijd:03-01-2019 om 15:34
Eindtijd:17-01-2019 om 20:30
Openingsbod € 200
ObjectlocatieHoeilaart, België
VerzendingAlleen per koerierGratis