Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
uit prive verzameling werk van rosina wachtmeister . hand gesigneerd . maten van dit werk 30/40 . in originele galerie lijst .
Starttijd | 26-4-2014 om 19:10 |
Eindtijd | 3-5-2014 om 19:10 |