Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Prachtig origineel exemplaar door haarzelf gesigneert in de druk. Ingelijst achter glas en hout. Prachtige matzilveren achtergrond. Ze verwerkt vaak folie en hout in haar schilderijen. In meerdere lagen zodat de poes er op lijkt te liggen. Weerspiegeld prachtig in het licht. Krijg hem helaas daardoor niet zo goed op de foto. Meerdere technieken gebruikt. afmeting 60 cm bij 80 cm Schilderij is puntgaaf geen krasjes het is de weerspiegeling van de omgeving die u ziet. Hij komt niet vaak voor in het echt wel op posters u heeft een unicum!
Starttijd | 27-5-2015 om 16:39 |
Eindtijd | 2-6-2015 om 16:39 |