Rudi Pillen - potret Thaise vrouw

Rudi Pillen - potret Thaise vrouw kopen? Bied vanaf 250!
Rudi Pillen - potret Thaise vrouw kopen? Bied vanaf 250!Rudi Pillen - potret Thaise vrouw kopen? Bied vanaf 250!Rudi Pillen - potret Thaise vrouw kopen? Bied vanaf 250!
  • Rudi Pillen (1931)
Type kunstwerkSchilderij
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 34 cm (h x b)
Incl. lijst67 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Rudi Pillen

Olieverf op papier
werk in perfecte staat
netjes ingekaderd
gesigneerd
Waarschijnlijk geschilderd tijdens zijn verblijf In Bangkok.
Heeft een bekend kunstwerk metro Bangkok
PrijsTot 5 kg.
Binnen België Gratis verzending
Naar Nederland € 12,95
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80

Rudi Pillen (1931)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  freedom
Lid sinds 2021
16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
49 cm
67 cm
34 cm
50 cm
Starttijd22-3-2024 om 20:07
Eindtijd2-4-2024 om 19:52
Openingsbod € 250
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGrimbergen,  België