Rudolf Schonberg - Haven Tholen - Verkocht

Rudolf Schonberg - Haven Tholen kopen? Bied vanaf 25!
Prenten & Uitgaves

Rudolf Schonberg - Haven Tholen kopen? Bied vanaf 25!Rudolf Schonberg - Haven Tholen kopen? Bied vanaf 25!Rudolf Schonberg - Haven Tholen kopen? Bied vanaf 25!Rudolf Schonberg - Haven Tholen kopen? Bied vanaf 25!
  • Rudolf Schonberg (1901-1944)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Varia
Stijl Realistisch
Onderwerp Havengezicht
Afmetingen 15.5 x 15 cm (h x b)
itemOptions.framed.null.label 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Mooie ets van een haven op Tholen. Het is laagwater, de bootjes vallen droog.
Geen vlekken,beestjes of iets dergelijks
Binnen Nederland € 6,75

Rudolf Schonberg (1901-1944)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Daisy1952
Lid sinds 2019
1 verkochte items
32 cm
42 cm
15 cm
15.5 cm