Sander van Walsum - Stadsgezicht met boom.

Sander van Walsum - Stadsgezicht met boom. kopen? Bied vanaf 99!
Sander van Walsum - Stadsgezicht met boom. kopen? Bied vanaf 99!Sander van Walsum - Stadsgezicht met boom. kopen? Bied vanaf 99!Sander van Walsum - Stadsgezicht met boom. kopen? Bied vanaf 99!Sander van Walsum - Stadsgezicht met boom. kopen? Bied vanaf 99!Sander van Walsum - Stadsgezicht met boom. kopen? Bied vanaf 99!Sander van Walsum - Stadsgezicht met boom. kopen? Bied vanaf 99!
  • Sander van Walsum (1957)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2022
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fris en vlot werk.
Goede staat.
Gesigneerd rechtsonder met monogram.
Goede hedendaagse kunstenaar.
Zie internet.
Zie foto's.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Sander van Walsum (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Akke
130 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
50 cm
30 cm
Starttijd20-4-2024 om 9:22
Eindtijd26-4-2024 om 22:51
Openingsbod € 99
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland