Sonia Abeloos (°1876 te Brussel - †1969 te Brussel) Leerling van Isidore Verheyden aan de Academie van Brussel. Is vooral bekend omwille van de landschappen die ze schilderde. Was lid van de artistieke kring van Brussel (Cercle Artistique de Bruxelles). Zus van schilder Victor Abeloos. Er is werk van haar te vinden in de musea van Schaarbeek en Elsene. Heeft in o.a. Parijs, Oostende en Nieuwpoort geschilderd.
olieverf op paneel gesigneerd rechts onderaan
opnieuw in te kaderen (binnenkader meegeleverd ter bescherming tijdens het transport)
30x41 cm (zonder kader) 34x45 cm (met kader)
gekocht bij veilinghuis Bernaerts (Antwerpen)
Zeer Goed
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 10,00
Naar Nederland
€ 20,00
€ 20,00