Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Beschrijving Rembrandt van Rijn 1866 A.C. Nunnink C. Bisschop
C. Bisschop pinxit.
A.C. Nunnink lith.
Originele steendruk uit 1866 met een afmeting van 21 x 14 cm
uit 1866
in de druk gesigneerd