Jaartal | 2009 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 72 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Dit werk van de Nederlanse kunstenaar Theo Koster komt uit zijn periode in India. Na een expositie in New Delhi is Theo Koster zo gegrepen door de Indiase cultuur dat hij daar een eigen woon- en werkruimte betrekt, waar hij grote zeefdrukken en schilderijen maakt. Balans en harmonie zijn belangrijke kenmerken van zijn werk die ook in dit schilderij tot uitdrukking komen. De door Koster verwerkte materialen als touw en papier geven het een extra dimensie. Door een professionele lijstenmaker in Nederland prachtig ingelijst in een robuuste houten lijst. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Starttijd | 2-11-2023 om 14:58 |
Eindtijd | 12-11-2023 om 21:35 |
Objectlocatie | 's-Hertogenbosch, Nederland |