Tommy Raaijmakers - The Path Up And Down

Tommy Raaijmakers - The Path Up And Down kopen? Bied vanaf 250!
Tommy Raaijmakers - The Path Up And Down kopen? Bied vanaf 250!Tommy Raaijmakers - The Path Up And Down kopen? Bied vanaf 250!Tommy Raaijmakers - The Path Up And Down kopen? Bied vanaf 250!Tommy Raaijmakers - The Path Up And Down kopen? Bied vanaf 250!Tommy Raaijmakers - The Path Up And Down kopen? Bied vanaf 250!Tommy Raaijmakers - The Path Up And Down kopen? Bied vanaf 250!Tommy Raaijmakers - The Path Up And Down kopen? Bied vanaf 250!
  • Tommy Raaijmakers (1968)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2006
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen140 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Doek uit de allereerste serie popart schilderijen met vrouwelijk schoon van Tommy Raaijmakers, 2006. Levensgroot, kleurrijk doek dat zich prachtig laat combineren met andere doeken uit deze serie (en die ik ook te koop aanbied).  De tekst op het doek luidt: ‘The path up and down is one and the same’.
Kunstenaar heeft doek opgespannen op licht krommende onderlat. Niet storend.

Tommy Raaijmakers (1968)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  NVervers
Lid sinds 2021
0 verkochte items
100 cm
140 cm
Starttijd7-1-2021 om 8:18
Eindtijd21-1-2021 om 21:13
Openingsbod € 250
ObjectlocatieWaalwijk,  Nederland